Daugavpilī sāksies centrālo siltumpunktu likvidācija un sadales siltumtīklu rekonstrukcija20/06/07

Nākamnedēļ Daugavpilī, Ruģeļu un Jaunās Forštates mikrorajonā sāksies ar centrālo siltumpunktu likvidāciju un sadales siltumtīklu rekonstrukciju saistītie celtniecības darbi.

Vērienīgais projekts paredz Jaunajā Forštatē četrcauruļu siltumapgādes sistēmu nomainīt pret divcauruļu sistēmu un 110 dzīvojamajās mājās Jaunajā Forštatē un Ruģeļos vecos savu laiku nokalpojušos siltummezglus nomainīt pret jauniem mūsdienīgiem siltummpunktiem.Celtniecības darbu laikā dzīvojamajām mājām abos mikrorajonos iespējami karstā ūdens padeves traucējumi uz laika posmu no 2 – 3 nedēļām. Par karstā ūdens padeves traucējumiem attiecīgo dzīvojamo māju iedzīvotāji iepriekš tiks informēti.Kā atlīdzība par sagādātajām neērtībām sākoties apkures sezonai iedzīvotājiem būs iespēja samazināt siltumenerģijas patēriņu un ekonomēt līdzekļus. Jau informēts, ka no nākamās apkures sezonas par patērēto siltumenerģiju iedzīvotājiem nāksies maksāt pēc siltumskaitītājiem.Centrālo siltumpunktu likvidāciju un sadales siltumtīklu rekonstrukciju veiks SIA „Gādība” un „Axis industries”, kas šīs tiesības ieguva, uzvarot attiecīgajā pašvaldības AS «Daugavpils siltumtīkli» izsludinātajā atklātajā konkursā. Celtniecības darbus plānots pabeigt līdz apkures sezonas sākumam.Projekta kopējās izmaksas - 1,637 milj. latu, tai skaitā: PAS „Daugavpils siltumtīkli” finansējums – 55%, ERAF līdzfinansējums – 35% un pašvaldības līdzfinansējums – 10%.PAS «Daugavpils siltumtīkli» administrācija

Автор: Daugavpils

Автор: Anan
Добавлено: 28.12.2015 08:31
0

Man tie pleķi nav noturīgi, parādās ārā un pēc kāda laika pazūd siltumā, bet vagnilea var cilvēkus nobaidīt, izskatās ekstrēmi Es no Caudalie esmu lietojusi tikai mitrinošu sēriju, tā patika ļoti, veiksmīgs cenas un kvalitātes savienojums. Dr. Hauschka produkti arī, teorētiski, patīk, praktiski nekas nav mēģināts, vel.

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha